728x90ad
VV Steenbergen

Deelnemers BKS Jeugdvoetbaltoernooi

Het deelnemersveld voor het BKS Jeugdvoetbaltoernooi op zaterdag 8 juni 2024 stroomt langzaam maar zeker vol. Inmiddels zijn er al deelnemers uit 5 verschillende provincies (33 verenigingen en 2 landen), vooral voor de JO6, JO7 en MO11 categorie wordt er nog naar enkele deelnemers gezocht!

De bevestigde deelnemers tot nu toe zijn:
Alphense Boys (Alphen aan de Rijn), ASWH (Hendrik-Ido-Ambacht), vv Baronie (Breda), Berchem Sports (Antwerpen, België), FC de Bilt, sc Buitenboys (Almere), Cluzona (Wouw), CWO (Vlaardingen), rksv Halsteren, USV Hercules (Utrecht), JSV (Nieuwegein), vv Klundert, MOC’17 (Bergen op Zoom), MZC’11 (Zierikzee), vv Nieuwegein, vv Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel), vv Prinsenland (Dinteloord), rkvv Roosendaal, vv SCO (Oosterhout), SDZ (Amsterdam), Seolto (Zevenbergen), vv Smitshoek (Barendrecht), sv Spakenburg, V.V. “Steenbergen”, Tholense Boys (Tholen), TOGB (Berkel en Rodenrijs), VFC (Vlaardingen), Victoria Loosdrecht, vv Victoria’03 (Oudenbosch), VOC (Rotterdam), VVC’68 (Halsteren), sc Welberg & Zeelandia-Middelburg

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *