728x90ad
VV Steenbergen

Danny Kolkhuis Tanke winnaar EK-Pool 2021

Afgelopen donderdag heeft EK-Pool winnaar Danny Kolkhuis Tanke zijn prijs in ontvangst genomen. Via Mysteryfootballbox.nl kwam een officieel wedstrijdshirt tegemoet, bij het openen van het pakket bleek het om het prachtig rode shirt van het Schotse Aberdeen FC te gaan. Een shirt dat je normaal gesproken niet zo snel ziet, maar daarom zeker niet minder fraai.

In de halve finale sloeg hij z’n slag, waarna hij in de finale niet meer ingehaald werd door zijn concurrenten. Sterker nog, die concurrenten werden nog ingehaald door zaterdag6-spelers Ruud van Kaam (uiteindelijk 2e plaats) en Tim Jeroen Visser (3e plaats), die beide een gelijkspel in de finale hadden voorzien. Enkele deelnemers hadden Italië vooraf al als Europees Kampioen ingevuld, waardoor zij nog een goede sprong maakten op de ranglijst, maar de achterstand op Danny was al zo groot dat hij onbedreigd naar de overwinning ging.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *