728x90ad
VV Steenbergen

Dames1 zoekt trainer

Het Dames1-team is op zoek naar een enthousiaste train(st)er die op zaterdagen de wedstrijdbegeleiding voor zijn/haar rekening wil nemen en doordeweeks 1 of 2 keer (dinsdag en donderdag) de training kan verzorgen.

Doordeweeks krijgen de dames op dit moment training van trainers Tom Bierkens en Levi van der Ree, maar op zaterdagen kunnen zij er niet altijd bij zijn en om de dames dan extra sturing te kunnen geven, wordt er een trainer gezocht die de debutant in de 4e klasse naar een hoger niveau kan coachen. Daarnaast zijn zij bereid om zich te schikken rondom de nieuwe hoofdtrainer.

Bij interesse kunt u contact opnemen met de coördinator damesvoetbal Joost van der Ree (e-mail: dames@vvsteenbergen.nl, mob: 06-50814707)

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *