728x90ad
VV Steenbergen

Alle competitie-indelingen op een rij

De KNVB heeft de competitie-indelingen vandaag (vrijdag 13 augustus) bekend gemaakt. Het eerste elftal is opnieuw in de 3e klasse A ingedeeld en krijgt met vv Philippine, vv Terneuzen, HVV’24, RBC, rkvv Roosendaal, SC Gastel en vv Victoria’03 enkele bekende tegenstanders. Vanuit de 3e klasse uit de regio West keert vv Virtus (Zevenbergen) weer terug, uit de 2e klasse komt degradant MOC’17 (Bergen op Zoom) terwijl er met vv Clinge (kampioen 4e klasse A), vv Schijf (kampioen 4e klasse B), SAB (Breda) en VVR (Rijsbergen) vier nieuwe teams bijkomen. Laatstgenoemde teams promoveerden via de nacompetitie.

Verdwenen zijn zoals verwacht FC Bergen, vv Breskens en vv Hontenisse (degradatie), als ook kampioen vv Hoeven. Daarnaast zijn UVV’40 en Groen-Wit naar de 3e klasse B geschoven.

Competitie-indeling Steenbergen 1 (3e klasse A): vv Clinge, SC Gastel, HVV’24 (Hulst), MOC’17 (Bergen op Zoom), vv Philippine, RBC (Roosendaal), rkvv Roosendaal, SAB (Breda), vv Schijf, vv Terneuzen, vv Victoria’03 (oudenbosch), vv Virtus (Zevenbergen) & VVR (Rijsbergen).

Competitie-indeling Steenbergen zondag2 (res. 2e klasse A): vv Dubbeldam 2 (Dordrecht), SC Gastel 3, rksv Groen-Wit 2 (Breda), rkvv Roosendaal 2, vv Steen 2 (Sint Jansteen), sv Terheijden 2, vv Terneuzen 2, Unitas’30 2 (Etten-Leur), vv Virtus 2 (Zevenbergen), VVR 2 (Rijsbergen) & vv Zundert 2.

Competitie-indeling Steenbergen zondag3 (res. 4e klasse): vv Achtmaal 2, BSC 3 (Roosendaal), DEVO 2 (Bosschenhoofd), DIOZ 2 (Zegge), rksv Halsteren 3, rkvv METO 2 (Hoogerheide), MOC’17 3 (Bergen op Zoom), NSV 2 (Nispen), rkvv ODIO 3 (Ossenrecht), rkvv Roosendaal 5 & SC Welberg 2.

Competitie-indeling Steenbergen dames1 (res. 5e klasse): vv DSE VR3 (Etten-Leur), SC Gastel VR2, HSC’28 VR1 (Heerle), rkvv Internos VR1 (Etten-Leur), FC Moerstraten VR1, vv Noordhoek VR1, NVS VR2 (Nieuw-Vossemeer), sv Sprundel VR2, Unitas’30 VR2 (Etten-Leur), vv Victoria’03 VR1 (Oudenbosch) & VVR VR1 (Rijsbergen).

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag2 (res. 4e klasse): FC Bergen za2 (Bergen op Zoom), Cluzona za2 (Wouw), sv DOSKO za2 (Bergen op Zoom), DVO’60 5 (Roosendaal), vv Grenswachters za2 (Putte), rksv Halsteren za3, rkvv Nieuw Borgvliet za2 (Bergen op Zoom), MOC’17 za2 (Bergen op Zoom), vv Prinsenland 4 (Dinteloord), SPS 2 (Poortvliet) & VVC’68 3 (Halsteren).

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag3 (res. 5e klasse): FC Bergen za3 (Bergen op Zoom), DVO’60 9 (Roosendaal), rksv Halsteren za7, MOC’17 za3 (Bergen op Zoom), NOAD’67 4 (St. Philipsland), SC Stavenisse 2, Tholense Boys 3, vv Vrederust 2 (Halsteren), SC Welberg za2 & WHS 3 (Sint Annaland).

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag4 (res. 5e klasse): BSC za2 (Roosendaal), DVO’60 7 (Roosendaal), vv de Fendert za3 (Fijnaart), SC Gastel za3, rksv Halsteren 5, vv Klundert 3, Oranje Blauw’14 1 (Heijningen), vv Prinsenland 5 (Dinteloord), vv Vrederust 4 (Halsteren), VVC’68 4 (Halsteren) & SC Welberg za3.

Competitie-indeling Steenbergen VE1 (1e klasse): rksv Halsteren VE1, rksv Halsteren VE2, HSC’28 VE1 (Heerle), vv Klundert VE1, vv Kogelvangers VE1 (Willemstad), MOC’17 VE1 (Bergen op Zoom), MOC’17 VE3 (Bergen op Zoom) & vv Prinsenland VE2 (Dinteloord).

JO19-1 (hoofdklasse 1): vv DSE JO19-1 (Etten-Leur), FC Tilburg JO19-1, vv Gilze JO19-1, HVV’24 JO19-1 (Hulst), MZC’11 JO19-1 (Zierikzee), RBC JO19-1 (Roosendaal), rkvv Roosendaal JO19-1, TSV Gudok JO19-1 (Tilburg), Unitas’30 JO19-1 (Etten-Leur), VOAB JO19-1 (Goirle) & Zeelandia-Middelburg JO19-1.

JO19-2 (3e klasse 02): Bruse Boys JO19-1 (Bruinisse), vv De Schutters JO19-1 (Stampersgat), sv Duiveland JO19-1 (Oosterland), sv MOC’17 JO19-3 (Bergen op Zoom), NVS JO19-1 (Nieuw-Vossemeer), Seolto JO19-1 (Zevenbergen), ST Smerdiek / SC Stavenisse JO19-1 (Sint Maartensdijk), vv SVC JO19-1 (Standdaarbuiten), vv Virtus JO19-2 (Zevenbergen) & WHS JO19-1 (Sint Annaland).

JO17-1 (hoofdklasse 1): vv Bavel JO17-1 (Breda), Beek Vooruit JO17-1 (Prinsenbeek), BSV Boeimeer JO17-1 (Breda), rksv Halsteren JO17-1, rkvv JEKA JO17-1 (Breda), vv Kloetinge JO17-1 (Goes), vv MZC’11 JO17-1 (Zierikzee), vv RCS JO17-1 (Oost-Souburg), rkvv Roosendaal JO17-1, vv Terneuzen JO17-1 & sv Walcheren JO17-1 (Vlissingen).

JO17-2 (3e klasse 03): FC Bergen JO17-1 (Bergen op Zoom), vv De Fendert JO17-1 (Fijnaart), rksv Halsteren JO17-2, vv Hoeven JO17-2, vv Krabbendijke JO17-1, vv Kruiningen JO17-1, rkvv Roosendaal JO17-4, vv Victoria’03 JO17-2 (Oudenbosch), vv Virtus JO17-2 (Zevenbergen) & vv Yerseke JO17-1.

JO17-3 (5e klasse 03): rsc Alliance JO17-3 (Roosendaal), vv De Schutters JO17-1 (Stampersgat), rksv Halsteren JO17-3, SC Kruisland JO17-1, Lepelstraatse Boys JO17-1, sv MOC’17 JO17-5 (Bergen op Zoom), vv MZC’11 JO17-4 (Zierikzee), Oranje Blauw’14 JO17-1G (Heijningen), vv Prinsenland JO17-3 (Dinteloord), VVC’68 JO17-1 (Halsteren) & SC Welberg JO17-1.

JO15-1 (hoofdklasse 1): rsc Alliance JO15-1 (Roosendaal), Beek Vooruit JO15-1 (Prinsenbeek), rkvv DIA JO15-1 (Teteringen), rksv Halsteren JO15-1, rkvv JEKA JO15-1 (Breda), vv Rijen JO15-1, vv TSC JO15-1 (Oosterhout), vv Terneuzen JO15-1, vv Terneuzense Boys JO15-1, VOAB JO15-1 (Goirle) & vv Virtus JO15-1 (Zevenbergen).

JO15-2 (4e klasse 03): BSC JO15-1 (Roosendaal), Cluzona JO15-2 (Wouw), HSC’28 JO15-1 (Heerle), rksv Halsteren JO15-4, SC Kruisland JO15-1, sv MOC’17 JO15-3 (Bergen op Zoom), rkvv Nieuw Borgvliet JO15-1 (Bergen op Zoom), rkvv ODIO JO15-1 (Ossendrecht), rkvv Roosendaal JO15-5, VVC’68 JO15-1 (Halsteren) & SC Welberg JO15-1G.

JO13-1 (hoofklasse 2): ASWH JO13-1 (Hendrik-Ido-Ambacht), vv Dubbeldam JO13-1 (Dordrecht), rksv Halsteren JO13-1, vv Kozakken Boys JO13-1 (Werkendam), vv Papendrecht JO13-1, Unitas JO13-1 (Gorinchem), VVAC JO13-1 (Ottoland), VVGZ JO13-1 (Zwijndrecht), vv Wieldrecht JO13-1 (Dordrecht) & Zeelandia-Middelburg JO13-1.

JO13-2 (3e klasse 03): FC Bergen JO13 (Bergen op Zoom), Bruse Boys JO13-1 (Bruinisse), vv Kruiningen JO13-1, rkvv METO JO13-1 (Hoogerheide), vv MZC’11 JO13-2 (Zierikzee), vv Prinsenland JO13-1 (Dinteloord), rkvv Roosendaal JO13-4, Tholense Boys JO13-1 (Tholen) & vv Wemeldinge JO13-1.

JO12-1 (2e klasse 1): ASWH JO12-1 (Hendrik-Ido-Ambacht), vv De Alblas JO12-1 (Alblasserdam), vv Drechtstreek JO12-1 (Papendrecht), vv Groote Lindt JO12-1 (Zwijndrecht), sv MOC’17 JO12-2 (Bergen op Zoom), Oranje Wit JO12-1 (Dordrecht), vv Prinsenland JO12-1 (Dinteloord), Tholense Boys JO12-1 (Tholen), VVGZ JO12-1 (Zwijndrecht) & vv Virtus JO12-1 (Zevenbergen).

JO12-2 (4e klasse 04): rsc Alliance JO12-2 (Roosendaal), BSC JO12-1 (Roosendaal), Cluzona JO12-1 (Wouw), HSC’28 JO12-1 (Heerle), vv Kogelvangers JO12-1 (Willemstad), sv MOC’17 JO12-5 (Bergen op Zoom), FC Moerstraten JO12-1G, NSV JO12-1 (Nispen), rkvv ODIO JO12-1 (Ossendrecht), rkvv Roosendaal JO12-4 & vv Virtus JO12-1G (Zevenbergen).

JO11-1 (1e klasse 02): rsc Alliance JO11-1 (Roosendaal), vv Bavel JO11-2 (Breda), BSV Boeimeer JO11-1 (Breda), vv De Fendert JO11-1 (Fijnaart), SC Gastel JO11-1 (Oud-Gastel), rksv Groen-Wit JO11-1 (Breda), vv Hoeven JO11-1, sv MOC’17 JO11-2 (Bergen op Zoom) & vv Virtus JO11-1 (Zevenbergen).

JO11-2 (4e klasse 04): Bruse Boys JO11-1 (Bruinisse), sv Duiveland JO11-1 (Oosterland), SC Gastel JO11-2 (Oud-Gastel), rksv Halsteren JO11-4, vv MZC’11 JO11-2 (Zierikzee), NVS JO11-1 (Nieuw-Vossemeer), vv Prinsenland JO11-2 (Dinteloord), Tholense Boys JO11-3 (Tholen), SC Welberg JO11-2 & vv WHS JO11-1 (Sint Annaland).

JO10-1 (1e klasse 2): vv Baronie JO10-2 (Breda), Beek Vooruit JO10-1 (Prinsenbeek), BSC JO10-1 (Roosendaal), rkvv JEKA JO10-3 (Breda), vv Kogelvangers JO10-1 (Willemstad), sv MOC’17 JO10-1 (Bergen op Zoom), rkvv ODIO JO10-1 (Ossendrecht), vv Pelikaan JO10-2 (Zwijndrecht), rkvv Roosendaal JO10-2 & UVV’40 JO10-1 (Ulvenhout).

JO10-2 (4e klasse 04): vv Kogelvangers JO10-2 (Willemstad), rkvv METO JO10-1 (Hoogerheide), sv MOC’17 JO10-4 (Bergen op Zoom), sv MOC’17 JO10-5 (Bergen op Zoom), NVS JO10-2 (Nieuw-Vossemeer), rkvv Nieuw Borgvliet JO10-1 (Bergen op Zoom), SPS JO10-1 (Poortvliet), SC Welberg JO10-2 & vv WHS JO10-1 (Sint Annaland).

JO9-1 (1e klasse 2): BSC JO9-1 (Roosendaal), vv DSE JO9-1 (Etten-Leur), vv MZC’11 JO9-1 (Zierikzee), rkvv Roosendaal JO9-2 & The Gunners JO9-1 (Breda).

JO8-1 (2e klasse 1): FC Axel JO8-1G, vv Kloetinge JO8-1 (Goes), vv MZC’11 JO8-1 (Zierikzee), vv RCS JO8-1 (Oost-Souburg), vv Terneuzen JO8-1, vv Terneuzense Boys JO8-1, vc Vlissingen JO8-1 & VVC’68 JO8-1 (Halsteren).

JO8-2 (4e klasse 05): rksv Halsteren JO8-2, rksv Halsteren JO8-3, sv MOC’17 JO8-2 (Bergen op Zoom), sv MOC’17 JO8-3 (Bergen op Zoom), vv NOAD’67 JO8-1 (Sint Philipsland), NSV JO8-1 (Nispen), NVS JO8-1 (Nieuw-Vossemeer), SPS JO8-1 (Poortvliet), sv Smerdiek JO8-1 (Sint Maartensdijk) & SC Welberg JO8-1.

Het wedstrijdprogramma van de competities wordt bekend gemaakt op (uiterlijk) vrijdag 17 augustus. De eerste duels hiervan staan gepland in het weekend van 22 en 23 september.

De beker-indelingen zijn ook reeds bekend: het programma vindt u hier, de poule-indelingen hier.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *