728x90ad
VV Steenbergen

Voorlopig overzicht competitie- & bekerindelingen (per 30 juli)

Zondag1 (3e klasse A)
FC Bergen 1 (Bergen op Zoom)
vv Breskens 1 (Breskens)
rksv Groen-Wit 1 (Breda)
vv Hoeven 1 (Hoeven)
vv Hontenisse 1 (Kloosterzande)
HVV’24 1 (Hulst)
vv Philippine 1 (Philippine)
RBC 1 (Roosendaal)
rkvv Roosendaal 1 (Roosendaal)
SC Gastel 1 (Oud-Gastel)
V.V. “Steenbergen” 1
vv Terneuzen 1 (Terneuzen)
UVV’40 1 (Ulvenhout)
vv Victoria’03 1 (Oudenbosch)

Beker: NOAD’67 1 (Sint Philipsland), vv Schijf 1 (Schijf), V.V. “Steenbergen” 1 & vv TSC 1 (Oosterhout)

Zondag 2 (2e klasse A)
bsv Boeimeer 2 (Breda)
vv Hoeven 2 (Hoeven)
rkvv Internos 2 (Etten-Leur)
rkvv JEKA 4 (Breda)
rkvv Roosendaal 2 (Roosendaal)
SC Gastel 2 (Oud-Gastel)
vv Steen 2 (Sint Jansteen)
V.V. “Steenbergen” 2
vv Terneuzen 2 (Terneuzen)
Unitas’30 2 (Etten-Leur)
vv Virtus 2 (Zevenbergen)
vv Zundert 2 (Zundert)

Beker: vv Goes 2 (Goes), MOC’17 2 (Bergen op Zoom), rkvv Roosendaal 4 (Roosendaal) & V.V. “Steenbergen” 2.

Zondag3 (5e klasse 505)
vv Hoeven 5 (Hoeven)
rkvv Internos 5 (Etten-Leur)
Nieuw Borgvliet 3 (Bergen op Zoom)
Oranje Blauw’14 1 (Heijningen/Oudemolen)
Rood-Wit W. 5 (St. Willebrord)
rkvv Roosendaal 9 (Roosendaal)
SC Gastel 5 (Oud-Gastel)
vv Schijf 3 (Schijf)
SSW 3 (Dordrecht)
V.V. “Steenbergen” 3
Unitas’30 4 (Etten-Leur)
vv Virtus 4 (Zevenbergen)

Beker: NVS 2 (Nieuw-Vossemeer), Ria W 2 (Westdorpe), V.V. “Steenbergen” 3 & WVV’67 2 (Woensdrecht)

Dames1 (5e klasse 851)
FC Bergen VR1 (Bergen op Zoom)
vv Grenswachters VR1 (Putte)
HVV’24 VR1 (Hulst)
MOC’17 VR2 (Bergen op Zoom)
Nieuw Borgvliet VR1 (Bergen op Zoom)
NVS VR1 (Nieuw-Vossemeer)
rkvv ODIO VR1 (Ossendrecht)
SC Welberg VR2 (Welberg)
V.V. “Steenbergen” VR1
Vivoo VR2 (Huijbergen)
Vogelwaarde VR1 (Vogelwaarde)
WVV’67 VR1 (Woensdrecht)

Beker: NVS VR2 (Nieuw-Vossemeer), SC Emma VR1 (Dordrecht), SC Welberg VR1 (Welberg) & V.V. “Steenbergen” VR1

Zaterdag2 (5e klasse 23)
bsv Boeimeer za5 (Breda)
BSC za3 (Roosendaal)
vv De Fendert za5 (Fijnaart)
vv DSE za3 (Etten-Leur)
DVO’60 7 (Roosendaal)
rkvv Internos za6 (Etten-Leur)
Moerse Boys za3 (Klein-Zundert)
Seolto 6 (Zevenbergen)
V.V. “Steenbergen” za2
Unitas’30 za3 (Etten-Leur)
WDS’19 za2 (Breda)
vv Zundert za3 (Zundert)

Beker: Oranje Blauw’14 za2 (Heijningen/Oudemolen), vv Prinsenland 5 (Dinteloord), SC Welberg za3 (Welberg) & V.V. “Steenbergen” za2

Zaterdag 3 (5e klasse 09)
BSC za2 (Roosendaal)
vv De Fendert za3 (Fijnaart)
DVO’60 6 (Roosendaal)
rksv Halsteren za3 (Halsteren)
rkvv Internos za5 (Etten-Leur)
vv Klundert za3 (Klundert)
vv Prinsenland 5 (Dinteloord)
Rood-Wit W. za2 (Sint Willebrord)
SC Gastel za3 (Oud-Gastel)
SC Welberg za4 (Welberg)
V.V. “Steenbergen” za3
VVC’68 4 (Halsteren)

Beker: rksv Halsteren za5 (Halsteren), SC Welberg za2 (Welberg), V.V. “Steenbergen” za3 & VVC’68 5 (Halsteren)

Veteranen1 (1e klasse C)
sv DOSKO VE1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren VE1 (Halsteren)
HSC’28 VE1 (Heerle)
vv Klundert VE1 (Klundert)
vv Kogelvangers VE1 (Willemstad)
MOC’17 VE1 (Bergen op Zoom)
MOC’17 VE3 (Bergen op Zoom)
Oranje Blauw’14 VE1 (Heijningen/Oudemolen)
vv Prinsenland VE2 (Dinteloord)
V.V. “Steenbergen” VE1
Tholense Boys VE1 (Tholen)
vv Zwaluwe VE1 (Lage Zwaluwe)

Beker: niet van toepassing

JO19-1 (hoofdklasse F)
FC Tilburg JO19-1 (Tilburg)
vv Gilze JO19-1 (Gilze)
Jong Brabant JO19-1 (Berkel en Endschot)
Madese Boys JO19-1 (Made)
vv MZC’11 JO19-1 (Zierikzee)
rkvv Roosendaal JO19-1 (Roosendaal)
ST HVV’24/Hontenisse/Vogelwaarde/Clinge JO19-1 (Hulst/Kloosterzande/Vogelwaarde/Clinge)
V.V. “Steenbergen” JO19-1
vv TSC JO19-1 (Oosterhout)
Unitas’30 JO19-1 (Etten-Leur)
vv Virtus JO19-1 (Zevenbergen)
Zeelandia-Middelburg JO19-1 (Middelburg)

Beker: rsc Alliance JO19-1 (Roosendaal), Kapelle JO19-1 (Kapelle), MOC’17 JO19-1 (Bergen op Zoom) & V.V. “Steenbergen” JO19-1

JO19-2 (3e klasse 03)
rksv Halsteren JO19-2 (Halsteren)
rkvv JEKA JO19-4 (Breda)
rkvv JEKA JO19-5 (Breda)
vv Kogelvangers JO19-1 (Willemstad)
rkvv Roosendaal JO19-2 (Roosendaal)
SC Welberg JO19-1 (Welberg)
V.V. “Steenbergen” JO19-2
vv Virtus JO19-2 (Zevenbergen)
Vivoo JO19-1 (Huijbergen)
vv Wernhout JO19-1 (Wernhout)

Beker: Bruse Boys JO19-1 (Bruinisse), V.V. “Steenbergen” JO19-2, vv Victoria’03 JO19-2 (Oudenbosch) & vv Vosmeer JO19-1 (Oud-Vossemeer)

JO17-1 (hoofdklasse F)
Beek Vooruit JO17-1 (Prinsenbeek)
bsv Boeimeer JO17-1 (Breda)
rkvv JEKA JO17-1 (Breda)
MOC’17 JO17-2 (Bergen op Zoom)
vv MZC’11 JO17-1 (Zierikzee)
Z.V.V. Pelikaan JO17-1 (Zwijndrecht)
vv RCS JO17-1 (Oost-Souburg)
rkvv Roosendaal JO17-1 (Roosendaal)
V.V. “Steenbergen” JO17-1
Unitas’30 JO17-1 (Etten-Leur)
sv Walcheren JO17-1 (Vlissingen)
vv Wieldrecht JO17-1 (Dordrecht)

Beker: ST Koewacht/Steen JO17-1 (Koewacht/Sint Jansteen), V.V. “Steenbergen”, vv Terneuzen JO17-1 (Terneuzen) & vv Victoria’03 JO17-1 (Oudenbosch)

JO17-2 (3e klasse 03, najaar)
Cluzona JO17-1 (Wouw)
sv DOSKO JO17-1 (Bergen op Zoom)
FC Bergen JO17-1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO17-2 (Halsteren)
vv Krabbendijke JO17-1 (Krabbendijke)
MOC’17 JO17-3 (Bergen op Zoom)
rkvv ODIO JO17-2 (Ossendrecht)
vv RSV JO17-1 (Rucphen)
ST Alliance/DIOZ JO17-3 (Roosendaal/Zegge)
V.V. “Steenbergen” JO17-2
vv Yerseke JO17-1 (Yerseke)

Beker: vv De Fendert JO17-1 (Fijnaart), vv Noordhoek JO17-1G (Noordhoek), Oranje Blauw’14 JO16-1 (Heijningen/Oudemolen) & V.V. “Steenbergen” JO17-2

JO17-3 (4e klasse 03, najaar)
Bruse Boys JO17-1 (Bruinisse)
vv Kloetinge JO17-6 (Goes/Kloetinge)
vv Kogelvangers JO17-1 (Willemstad)
vv Lepelstraatse Boys JO17-1 (Lepelstraat)
MOC’17 JO17-5 (Bergen op Zoom)
NVS JO17-1 (Nieuw-Vossemeer)
SKNWK JO17-2 (Nieuwerkerk)
SPS JO17-1 (Poortvliet)
V.V. “Steenbergen” JO17-3
Tholense Boys JO17-2 (Tholen)
WHS JO17-1 (Sint Annaland)

Beker: HSC’28 JO17-1 (Heerle), MOC’17 JO17-7 (Bergen op Zoom), SC Welberg JO17-1 (Welberg) & V.V. “Steenbergen” JO17-3

JO15-1 (hoofdklasse F)
vv Baronie JO15-2 (Breda)
Beek Vooruit JO15-1 (Prinsenbeek)
vv Dubbeldam JO15-1 (Dordrecht)
rksv Halsteren JO15-1 (Halsteren)
rkvv JEKA JO15-1 (Breda)
JVOZ JO15-2 (Vlissingen)
vv Kloetinge JO15-1 (Goes/Kloetinge)
V.V. “Steenbergen” JO15-1
vv Virtus JO15-1 (Zevenbergen)
VVGZ JO15-1 (Zwijndrecht)
vv Wieldrecht JO15-1 (Dordrecht)
Zeelandia-Middelburg JO15-1 (Middelburg)

Beker: rksv Halsteren JO15-2 (Halsteren), JVOZ JO15-3M (Vlissingen), MOC’17 JO15-1 (Bergen op Zoom) & V.V. “Steenbergen” JO15-1

JO15-2 (3e klasse 03, najaar)
rsc Alliance JO15-3 (Roosendaal)
vv Baronie JO15-4 (Breda)
Beek Vooruit JO15-3 (Prinsenbeek)
BSC JO15-1 (Roosendaal)
Cluzona JO15-1 (Wouw)
vv De Fendert JO15-1 (Fijnaart)
rksv Halsteren JO15-3 (Halsteren)
MOC’17 JO15-3 (Bergen op Zoom)
vv Prinsenland JO15-1 (Dinteloord)
sv Sprundel JO15-1 (Sprundel)
V.V. “Steenbergen” JO15-2
Vivoo JO15-1G (Huijbergen)

Beker: Bruse Boys JO15-1 (Bruinisse), V.V. “Steenbergen” JO15-2, Terneuzense Boys JO15-2 (Terneuzen) & Zeelandia-Middelburg JO15-3 (Middelburg)

JO15-3 (5e klasse 03, najaar)
Cluzona JO15-2 (Wouw)
sv DOSKO JO15-2 (Bergen op Zoom)
FC Bergen JO15-1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO15-6 (Halsteren)
HSC’28 JO15-1 (Heerle)
MOC’17 JO15-6 (Bergen op Zoom)
rkvv ODIO JO15-1 (Ossendrecht)
rkvv Rimboe JO15-1G (Wouwse Plantage)
SC Welberg JO15-1G (Welberg)
sv Smerdiek JO15-1 (Sint Maartensdijk)
V.V. “Steenbergen” JO15-3
Vivoo JO15-2G (Huijbergen)

Beker: vv Kogelvangers JO15-2 (Willemstad), vv MZC’11 JO15-3 (Zierikzee) & V.V. “Steenbergen” JO15-3

JO13-1 (1e klasse 2, najaar)
vv Hoeven JO13-1 (Hoeven)
vv Internos JO13-1 (Etten-Leur)
vv Kapelle JO13-1 (Kapelle)
vv Kloetinge JO13-2 (Goes/Kloetinge)
MOC’17 JO13-2 (Bergen op Zoom)
vv MZC’11 JO13-1 (Zierikzee)
rkvv Roosendaal JO13-2 (Roosendaal)
SC Gastel JO13-1 (Oud-Gastel)
V.V. “Steenbergen” JO13-1
The Gunners JO13-1 (Breda)
VVR JO13-1 (Rijsbergen)

Beker: vv Beek Vooruit JO13-2 (Prinsenbeek), Cluzona JO13-1 (Wouw), rksv Halsteren JO13-2 (Halsteren) & V.V. “Steenbergen” JO13-1

JO13-2 (3e klasse 03, najaar)
sv DOSKO JO13-1 (Bergen op Zoom)
DVO’60 JO13-1 (Roosendaal)
rksv Halsteren JO13-3 (Halsteren)
vv Kogelvangers JO13-1 (Willemstad)
rkvv METO JO13-1 (Hoogerheide)
MOC’17 JO13-3 (Bergen op Zoom)
NVS JO13-1 (Nieuw-Vossemeer)
vv Prinsenland JO13-1 (Dinteloord)
rkvv Roosendaal JO13-3 (Roosendaal)
SC Gastel JO13-2 (Oud-Gastel)
V.V. “Steenbergen” JO13-2
Tholense Boys JO13-1 (Tholen)

Beker: vv Prinsenland JO13-1 (Dinteloord, SC Kruisland JO13-1 (Kruisland), SKNWK JO13-1 (Nieuwerkerk) & V.V. “Steenbergen” JO13-2

JO13-3 (5e klasse 05, najaar)
FC Bergen JO13-1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO13-4 (Halsteren)
rkvv METO JO13-2 (Hoogerheide)
rkvv METO JO13-3 (Hoogerheide)
MOC’17 JO13-5 (Bergen op Zoom)
NSV JO13-3 (Nispen)
rkvv ODIO JO13-1 (Ossendrecht)
vv Rillandia JO13-1 (Rilland)
rkvv Roosendaal JO13-4 (Roosendaal)
SC Stavenisse JO13-1 (Stavenisse)
V.V. “Steenbergen” JO13-3

Beker: vv Duiveland JO13-1G (Oosterland), rksv Halsteren JO13-5 (Halsteren), Lepelstraatse Boys JO13-1 (Lepelstraat) & V.V. “Steenbergen” JO13-3

JO11-1 (1e klasse 02, najaar)
rsc Alliance JO11-1 (Roosendaal)
rksv Halsteren JO11-2 (Halsteren)
vv Hoeven JO11-1 (Hoeven)
vv Kogelvangers JO11-1 (Willemstad)
vv MZC’11 JO11-1 (Zierikzee)
Rood-Wit W. JO11-1 (Sint Willebrord)
rkvv Roosendaal JO11-2 (Roosendaal)
SC Gastel JO11-1 (Oud-Gastel)
V.V. “Steenbergen” JO11-1
Unitas’30 JO11-2 (Etten-Leur)
vv Virtus JO11-1 (Zevenbergen)
VVR JO11-1 (Rijsbergen)

Beker: rksv Halsteren JO11-2 (Halsteren), vv Kapelle JO11-1 (Kapelle) & V.V. “Steenbergen” JO11-1

JO11-2 (3e klasse 04, najaar)
rsc Alliance JO11-3 (Roosendaal)
Cluzona JO11-2 (Wouw)
vv De Fendert JO11-1 (Fijnaart)
sv DOSKO JO11-1 (Bergen op Zoom)
DVO’60 JO11-1 (Roosendaal)
rkvv METO JO11-1 (Hoogerheide)
MOC’17 JO11-3 (Bergen op Zoom)
vv Prinsenland JO11-2 (Dinteloord)
SC Kruisland JO11-1 (Kruisland)
V.V. “Steenbergen” JO11-2
vv Victoria’03 JO11-2 (Oudenbosch)
VVC’68 JO11-1 (Halsteren)

Beker: vv Alblasserdam JO11-2 (Alblasserdam), sv Heerjansdam JO11-2 (Heerjansdam), vv Prinsenland JO11-1 (Dinteloord) & V.V. “Steenbergen” JO11-2

JO11-3 (5e klasse 04, najaar)
FC Bergen JO11-3 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO11-6 (Halsteren)
rkvv METO JO11-3 (Hoogerheide)
MOC’17 JO11-7 (Bergen op Zoom)
MOC’17 JO11-9 (Bergen op Zoom)
Nieuw Borgvliet JO11-1 (Bergen op Zoom)
NVS JO11-2G (Nieuw-Vossemeer)
rkvv ODIO JO11-2 (Ossendrecht)
vv Rillandia JO11-1 (Rilland)
SC Welberg JO11-1 (Welberg)
V.V. “Steenbergen” JO11-3
WHS JO11-2 (Sint Annaland)

Beker: vv Klundert JO11-2 (Klundert), SC Gastel JO11-3 (Oud-Gastel), V.V. “Steenbergen” JO11-3 & vv Victoria’03 JO11-4 (Oudenbosch)

JO10-1 (2e klasse 01, najaar)
BSC JO10-2 (Roosendaal)
vv Kogelvangers JO10-1 (Willemstad)
rkvv Roosendaal JO10-2 (Roosendaal)
SC Gastel JO10-1 (Oud-Gastel)
V.V. “Steenbergen” JO10-1

Beker: rksv Halsteren JO10-1 (Halsteren), SC Stavenisse JO10-1G (Stavenisse), SC Welberg JO10-2 (Welberg) & V.V. “Steenbergen” JO10-1

JO9-1 (2e klasse 02, najaar)
vv De Fendert JO9-1 (Fijnaart)
sv DOSKO JO9-1 (Bergen op Zoom)
vv DSE JO9-1 (Etten-Leur)
rksv Halsteren JO9-2 (Halsteren)
vv Hoeven JO9-1 (Hoeven)
vv Prinsenland JO9-1 (Dinteloord)
Rood-Wit W. JO9-1 (Sint Willebrord)
rkvv Roosendaal JO9-3 (Roosendaal)
V.V. “Steenbergen” JO9-1
Tholense Boys JO9-1 (Tholen)
vv Victoria’03 JO9-1 (Oudenbosch)
vv Virtus JO9-1 (Zevenbergen)

Beker: sv DOSKO JO9-1 (Bergen op Zoom), rksv Halsteren JO9-2 (Halsteren), V.V. “Steenbergen” JO9-1 & Tholense Boys JO9-1 (Tholen)

JO9-2 (5e klasse 017, najaar)
Bruse Boys JO9-2 (Bruinisse)
rkvv METO JO9-4 (Hoogerheide)
MOC’17 JO9-6 (Bergen op Zoom)
NOAD’67 JO9-1 (Sint Philipsland)
NVS JO9-3 (Nieuw-Vossemeer)
vv Prinsenland JO9-4 (Dinteloord)
Seolto JO9-4 (Zevenbergen)
SPS JO9-1G (Poortvliet)
V.V. “Steenbergen” JO9-2
WHS JO9-2 (Sint Annaland)

Beker: MOC’17 JO9-7 (Bergen op Zoom), vv Prinsenland JO9-3 (Dinteloord), SC Welberg JO9-2 (Welberg) & V.V. “Steenbergen” JO9-2

JO8-1 (3e klasse 013, najaar)
BSC JO8-3 (Roosendaal)
FC Bergen JO8-1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO8-2 (Halsteren)
MOC’17 JO8-6 (Bergen op Zoom)
MOC’17 JO8-7 (Bergen op Zoom)
Nieuw Borgvliet JO8-1 (Bergen op Zoom)
rkvv Roosendaal JO8-5 (Roosendaal)
V.V. “Steenbergen” JO8-1
Tholense Boys JO8-2 (Tholen)
vv Vosmeer JO8-1G (Oud-Vossemeer)

Beker: vv Klundert JO8-1 (Klundert), vv Kogelvangers JO8-1 (Willemstad), Oranje Blauw’14 JO8-1G (Heijningen/Oudemolen) & V.V. “Steenbergen” JO8-1

JO7-1 (1e klasse 05, najaar)
BSC JO7-1 (Roosendaal)
FC Bergen JO7-1 (Bergen op Zoom)
rksv Halsteren JO7-1 (Halsteren)
Nieuw Borgvliet JO7-1 (Bergen op Zoom)
vv Rillandia JO7-1 (Rilland)
rkvv Roosendaal JO7-1 (Roosendaal)
SC Kruisland JO7-1 (Kruisland)
SC Welberg JO7-1G (Welberg)
sv Smerdiek JO7-1 (Sint Maartensdijk)
V.V. “Steenbergen” JO7-1
Tholense Boys JO7-1 (Tholen)
WHS JO7-1 (Sint Annaland)

Beker: n.v.t.

JO7-2 (1e klasse 06, najaar)
BSC JO7-2 (Roosendaal)
vv DIOZ JO7-1 (Zegge)
DVO’60 JO7-1 (Roosendaal)
vv Klundert JO7-2 (Klundert)
vv Klundert JO7-3 (Klundert)
vv Prinsenland JO7-1 (Dinteloord)
rkvv Roosendaal JO7-2 (Roosendaal)
SC Kruisland JO7-1 (Kruisland)
SC Welberg JO7-2 (Welberg)
Seolto JO7-2 (Zevenbergen)
V.V. “Steenbergen” JO7-2
vv Victoria’03 JO7-1 (Oudenbosch)

Beker: n.v.t.

Competitieschema’s
Op zaterdag 5 augustus worden de bekerwedstrijden van de teams uitkomend in categorie B (alle andere teams dan zondag1, zondag2, JO19-1, JO17-1 & JO15-1) ingepland.

Op vrijdag 18 augustus wordt het competitieschema van de teams uitkomend in categorie B (alle andere teams dan zondag1, zondag2, JO19-1, JO17-1 & JO15-1) bekend gemaakt.

Het document van de KNVB omtrent deze publicatiedata vindt u hier.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *