728x90ad
VV Steenbergen

V.V. “Steenbergen” beschikt over trainingsmuur

Dankzij de samenwerking van diverse sponsors beschikt V.V. “Steenbergen” sinds kort over een verrijdbare trainingsmuur. Dit trainingsattribuut zal ervoor zorgen dat er wedstrijdgericht getraind kan worden op vrije trappen, zowel directe als indirecte varianten.

Dit allemaal is mede mogelijk gemaakt door Van Der Riet Totaalbouw De Heen, die de ‘aanhanger’ heeft vervaardigd. Dit uiteraard niet alleen, het is ook te danken aan Van Meel Metaalwerken, Qwiebus grafisch ontwerp & decoraties, Pontmeyer Steenbergen, Leys Steenbergen en Formido Steenbergen, die allemaal hun steentje bijgedragen hebben.

De trainingsmuur is door alle teams en op alle velden te gebruiken, uiteraard in goed onderling overleg en dient na gebruik teruggezet te worden op het veld naast kleedkamer F, waar ook de grote, mobiele doelen staan.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *