728x90ad
VV Steenbergen

Tim van der Ree ook volgend seizoen trainer V.V. “Steenbergen” 2

Na diverse jeugdelftallen (waaronder de laatste 3 jaar de JO19-1) onder zijn hoede te hebben gehad, werd Tim van der Ree met ingang van seizoen 2017/2018 trainer van het 2e elftal. De 28-jarige Steenbergenaar volgde Geert van Koulil op, die afscheid nam met een mooi nacompetitie-avontuur, nadat het team eerder al kampioen werd in de reserve 3e klasse.

Na een lastige start, met enkele ongelukkige resultaten, startte het team een inhaalrace en sloot het vlak voor de winterstop toch nog aan bij de bovenste ploegen. Hoewel de achterstand op koploper Hoeven 2 nu nog 7 punten bedraagt (wel met 1 duel tegoed), is het team kansrijk voor de 2e periode, waarin het de leiding heeft.

De spelersgroep toonde zich bijzonder tevreden met de nieuwe wind die is gaan waaien door de aanstelling van Tim van der Ree en ook het bestuur is in zijn nopjes met de werkwijze en resultaten die Tim heeft gerealiseerd met het team.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *