728x90ad
VV Steenbergen

Steenbergen zondag2 pakte tweede periode

Via een 0-6 overwinning bij Roosendaal 2 legde Steenbergen zondag 2 beslag op de tweede periode. Een welkome opsteker voor de groep van hoofdtrainer Tim van der Ree, dat in de reguliere stand koploper Hoeven 2 tot op drie punten is genaderd. Zondag 20 mei treffen beide teams elkaar in Hoeven, de thuisploeg zou dan al kampioen kunnen worden. Door de tweede periode is Steenbergen in ieder geval verzekerd van nacompetitie om promotie naar de reserve 1e klasse.

Het ging lang goed in de tweede periode, leek nog mis te gaan door een nederlaag bij Steen 2 (2-1) maar ook concurrent SC Gastel 2 bleef niet zonder puntverlies de laatste weken. Het verloor bij Zundert 2 (1-0) en daardoor kreeg Steenbergen de koppositie weer terug. Het had de periodewinst dus zelf in de hand voor het op Hemelvaartsdag af toog naar Sportpark Hulsdonk. Daar trof het de nummer 11 van de stand, waar het zonder al te veel moeite mee afrekende.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *