728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe tribunesponsor Pi-Air Tribune

De sponsorcommissie timmert hard aan de weg en is met Albert Heijn Achterberg overeen gekomen dat zij de komende jaren de borden sponsoren die aan de Pi-Air Tribune hangen.

Deze week was, in aanloop naar het 11e Albert Heijn Achterberg Internationale Jeugdvoetbaltoernooi, een mooi moment om de tribune deze metamorfose te laten ondergaan. Partner Schoonen Spuiterij en Reclame en de onderhoudsploeg zijn deze week dan ook in de weer geweest om alles gereed te maken voor a.s. zaterdag, wanneer liefst 72 teams in actie komen op het grote pupillen jeugdtoernooi.

Uiteraard is V.V. “Steenbergen” sponsor Albert Heijn Achterberg en de onderhoudsploeg dankbaar voor het mede mogelijk maken van deze facelift van de tribune! Op de foto ziet u het eerste deel hangen, benieuwd hoe het eindresultaat eruit ziet? Kom dat zaterdag óf zondag bekijken op ons sportpark aan de Seringenlaan!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *