728x90ad
VV Steenbergen

Mijnfanshop stopt per 1 november

De onderneming achter de Fanshop op de website van V.V. “Steenbergen” heeft helaas te kennen gegeven dat per 1 november de online fanshop ophoudt te bestaan in de huidige vorm.

Vereniging door heel Nederland werden voorzien van een online fanshop, maar helaas voor Mijnfanshop.nl bleek hier na een opstartperiode waarin clubs er vaak fanatiek mee aan de slag gingen, toch niet voldoende structurele draagkracht te zijn.

Concreet houdt dit in dat er dus nog een beperkte tijd is om clubartikelen te kopen, vanaf november kan dit niet meer en houdt ook de ‘support’ er mee op. Kijk dus nog snel in de fanshop om enkele laatste items te bestellen (let op: mogelijk zijn er al producten uitverkocht!)

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *