728x90ad
VV Steenbergen

Keeperstrainers jeugd V.V. “Steenbergen” gezocht

Met Martijn Hagens, Richard Tielen en Jeroen Sebregts zijn er drie (oud) eerste elftal keepers die hun kennis overdragen aan de jeugdkeepers bij V.V. “Steenbergen”.

Zij hebben het vaak echter op hun beurt ook weer geleerd van enthousiaste keeperstrainers en dat is nu juist het type waar we nu nog naar op zoek zijn. De keepers van de JO17-3, JO15-3, JO13-3 en de doelmannen van de categorieën JO11, JO10 en JO9 hebben op dit moment geen individuele trainer: zij trainen uiteraard wel met hun eigen team mee, maar specifieke keeperstraining zou ze flinke stappen vooruit kunnen helpen.

Aan trainingsruimte en -materialen geen gebrek, daarnaast kunt u zelf ook sparren met de andere keeperstrainers om uw eigen oefeningen te ontwikkelen. Is uw interesse gewekt? U kunt keeperscoördinator Richard Tielen (richardtielen@live.nl) hier altijd over benaderen!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *