728x90ad
VV Steenbergen

Juniorenscheidsrechterscursus bij V.V. “Steenbergen”

Op dinsdag 20 maart zijn 6 pupillenscheidsrechters gestart met de cursus tot Juniorenscheisrechter. Remco van Oijen, Raf Konings, Sebastiaan Stoop, Tijn van Broekhoven, Declan Thiele & Dyllan Lucassen zullen na twee theorie- en twee praktijkavonden in staat zijn duels van de JO13 en JO15 te gaan leiden.

Tijdens de cursus worden onderwerpen als buitenspel, het verschil in soorten overtredingen en disciplinaire straffen behandeld: na 2 avonden wordt de opgedane kennis getest in een spelregeltoets.

Wanneer deze voldoende is afgesloten, zullen de cursisten op woensdag 17 en 24 april tijdens oefenwedstrijden hun debuut op het grote veld maken.

Cursusleider is Roy Labeur, die als KNVB-scheidsrechter deel uitmaakt van het Ontwikkeltraject van de KNVB. Hij deelt graag zijn kennis met ‘onze’ scheidsrechters en is blij om te zien dat deze pupillenarbiters er nog steeds zoveel plezier uithalen dat ze bereid zijn om hierin verdere stappen te maken.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *