728x90ad
VV Steenbergen

Data bekendmaking competitie-indelingen

Hoewel de zomerstop voor sommige teams pas net begonnen is, is de KNVB al druk bezig met de competitie-indelingen voor seizoen 2018/2019. De indelingen van de nieuwe competities worden bekend gemaakt op vrijdag 13 juli, voor zowel A- als B-categorie, dus alle teams weten dan direct waar ze aan toe zijn voor komend seizoen. Het wedstrijdprogramma van de competities wordt bekend gemaakt op vrijdag 17 augustus. De eerste duels hiervan staan gepland in het weekend van 22 en 23 september.

De bekerindelingen worden bekend gemaakt op vrijdag 27 juli, het schema hiervan op vrijdag 10 augustus. De eerste bekerduels staan gepland in het weekend van 1 en 2 september, ook dit is voor de A- en B-categorie gelijk.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *