728x90ad
VV Steenbergen

Dames1 zoekt nieuwe train(st)er

voor het seizoen 2017/2018 zijn wij op zoek naar een train(st)er/coach voor ons Dames1 team. Momenteel komen de dames uit in de 5e klasse (6e plaats) en ook komend seizoen zullen zij in deze klasse spelen.

Dames 1 is een enthousiaste groep meiden in de leeftijd van 16 tot en met 23 jaar, die voor het plezier voetballen, maar ook zeker iedere zondag de volle 3 punten willen pakken. Vanaf het seizoen 2017/2018 zijn wij dus op zoek naar een enthousiaste en betrokken nieuwe train(st)er, die bovenstaande doelstellingen deelt.

Mocht je geïnteresseerd zijn of vragen hebben, neem dan contact op met coördinator Joost van der Ree via 06 – 50814707 of stuur een mail naar joostvdree1@gmail.com.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *