728x90ad
VV Steenbergen

Dames1 zoekt hoofdtrainer

Wij zijn Dames 1 van v.v. “Steenbergen” en wij zijn op zoek naar jou! We zijn een leuke groep meiden dat graag een balletje trapt op dinsdag, donderdag en zondag. Hierbij staat plezier voorop, maar doen we er ook alles aan om te winnen!

Momenteel hebben we al een tweetal trainers, maar voor komend seizoen nog geen hoofdtrainer. We zijn dan ook op zoek naar een hoofdtrainer die dinsdag, donderdag en zondag beschikbaar is. Hij of zij moet enthousiast zijn om ons iets bij te leren op voetbalgebied en hij of zij moet het leuk vinden ons te begeleiden tijdens trainingen en wedstrijden.

Ben of ken je diegene die we zoeken? Stuur dan een mailtje naar dames@vvsteenbergen.nl.

P.S. Ook als je niet alle dagen beschikbaar bent, maar het je wel leuk lijkt om iets voor ons te betekenen, zien we graag dat je reageert!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *