728x90ad
VV Steenbergen

Dames1 bezoeken Nederland – België (WEURO2017)

Een deel van de dames1 bezocht afgelopen maandag het EK-pouleduel tussen de dames van Nederland en België. Na een middagje op de Roze Maandag van de Tilburgse kermis rezen 7 dames en de nieuwe hoofdtrainer Sven de Kock af naar het Koning Willem II stadion (ook in Tilburg).

In een uitverkocht stadion zagen ze van dichtbij hoe de 1-0 werd gemaakt, de benutte penalty was in het doel waarachter zij zaten. In de 2e helft bleek na de gelijkmaker ook dat onze Zuiderburen met veel fans naar Tilburg waren gekomen, maar het Nederlandse collectief overwon en de 2-1 overwinning zorgde voor een extra gave ervaring.

Nederland won zodoende de poulefase én treed zaterdag in Doetinchem aan tegen het Zweedse team.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *