728x90ad
VV Steenbergen

Daan Schillemans (JO8-1) eerste winnaar Devotra Penalty Bokaal

Afgelopen zondag 13 mei vond de finale plaats van de Devotra cup penalty bokaal voor de JO9-/JO8 categorie. De 3 finalisten waren: Luka Krijnen (JO9-1), Sven Buijs (JO9-2) & Daan Schillemans (JO8-1)

Vanaf 14.00 uur werd er door de finalisten Sven en Daan (Luka was helaas verhinderd) eerst flink geoefend op keeper Sven Ehbel. Waarna in de rust van de wedstrijd van onze eerste elftal om de trofee werd gestreden. Na een spannende strijd kwam uiteindelijk Daan Schillemans als winnaar tevoorschijn en mocht Daan de 1e prijs en de wisselbeker in ontvangst nemen.

Ook voor Sven Buijs was er een mooie beker, evenals voor de vaste keeper tijdens de voorrondes: Sven Ehbel. Daarna waren er nog lekkere frietjes met een drankje voor de deelnemers in onze kantine.

Bekers en frietjes/drankjes na afloop zijn gesponsord door Jeff Simon van Devotra B.V. Jeff, hartelijk bedankt voor deze sponsoring! Ook danken we Henk Ehbel voor de coördinatie naar alle teams in de voorrondes en finales.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *