728x90ad
VV Steenbergen

Competitie-indelingen bekend

De KNVB heeft de competitie-indelingen vandaag (vrijdag 13 augustus) bekend gemaakt. Het eerste elftal is opnieuw in de 3e klasse A ingedeeld en krijgt met vv Philippine, vv Terneuzen, HVV’24, RBC, rkvv Roosendaal, SC Gastel en vv Victoria’03 enkele bekende tegenstanders. Vanuit de 3e klasse uit de regio West keert vv Virtus (Zevenbergen) weer terug, uit de 2e klasse komt degradant MOC’17 (Bergen op Zoom) terwijl er met vv Clinge (kampioen 4e klasse A), vv Schijf (kampioen 4e klasse B), SAB (Breda) en VVR (Rijsbergen) vier nieuwe teams bijkomen. Laatstgenoemde teams promoveerden via de nacompetitie.

Verdwenen zijn zoals verwacht FC Bergen, vv Breskens en vv Hontenisse (degradatie), als ook kampioen vv Hoeven. Daarnaast zijn UVV’40 en Groen-Wit naar de 3e klasse B geschoven.

Competitie-indeling Steenbergen 1 (3e klasse A): vv Clinge, SC Gastel, HVV’24 (Hulst), MOC’17 (Bergen op Zoom), vv Philippine, RBC (Roosendaal), rkvv Roosendaal, SAB (Breda), vv Schijf, vv Terneuzen, vv Victoria’03 (oudenbosch), vv Virtus (Zevenbergen) & VVR (Rijsbergen)

Competitie-indeling Steenbergen zondag2 (res. 2e klasse A): vv Dubbeldam 2 (Dordrecht), SC Gastel 3, rksv Groen-Wit 2 (Breda), rkvv Roosendaal 2, vv Steen 2 (Sint Jansteen), sv Terheijden 2, vv Terneuzen 2, Unitas’30 2 (Etten-Leur), vv Virtus 2 (Zevenbergen), VVR 2 (Rijsbergen) & vv Zundert 2

Competitie-indeling Steenbergen zondag3 (res. 4e klasse): vv Achtmaal 2, BSC 3 (Roosendaal), DEVO 2 (Bosschenhoofd), DIOZ 2 (Zegge), rksv Halsteren 3, rkvv METO 2 (Hoogerheide), MOC’17 3 (Bergen op Zoom), NSV 2 (Nispen), rkvv ODIO 3 (Ossenrecht), rkvv Roosendaal 5 & SC Welberg 2

Competitie-indeling Steenbergen dames1 (res. 5e klasse): vv DSE VR3 (Etten-Leur), SC Gastel VR2, HSC’28 VR1 (Heerle), rkvv Internos VR1 (Etten-Leur), FC Moerstraten VR1, vv Noordhoek VR1, NVS VR2 (Nieuw-Vossemeer), sv Sprundel VR2, Unitas’30 VR2 (Etten-Leur), vv Victoria’03 VR1 (Oudenbosch) & VVR VR1 (Rijsbergen)

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag2 (res. 4e klasse): FC Bergen za2 (Bergen op Zoom), Cluzona za2 (Wouw), sv DOSKO za2 (Bergen op Zoom), DVO’60 5 (Roosendaal), vv Grenswachters za2 (Putte), rksv Halsteren za3, rkvv Nieuw Borgvliet za2 (Bergen op Zoom), MOC’17 za2 (Bergen op Zoom), vv Prinsenland 4 (Dinteloord), SPS 2 (Poortvliet) & VVC’68 3 (Halsteren)

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag3 (res. 5e klasse): FC Bergen za3 (Bergen op Zoom), DVO’60 9 (Roosendaal), rksv Halsteren za7, MOC’17 za3 (Bergen op Zoom), NOAD’67 4 (St. Philipsland), SC Stavenisse 2, Tholense Boys 3, vv Vrederust 2 (Halsteren), SC Welberg za2 & WHS 3 (Sint Annaland)

Competitie-indeling Steenbergen zaterdag4 (res. 5e klasse): BSC za2 (Roosendaal), DVO’60 7 (Roosendaal), vv de Fendert za3 (Fijnaart), SC Gastel za3, rksv Halsteren 5, vv Klundert 3, Oranje Blauw’14 1 (Heijningen), vv Prinsenland 5 (Dinteloord), vv Vrederust 4 (Halsteren), VVC’68 4 (Halsteren) & SC Welberg za3

Competitie-indeling Steenbergen VE1 (1e klasse): rksv Halsteren VE1, rksv Halsteren VE2, HSC’28 VE1 (Heerle), vv Klundert VE1, vv Kogelvangers VE1 (Willemstad), MOC’17 VE1 (Bergen op Zoom), MOC’17 VE3 (Bergen op Zoom) & vv Prinsenland VE2 (Dinteloord)

Het wedstrijdschema en de bekerindeling wordt op een later tijdstip bekend gemaakt, lees meer.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *