728x90ad
VV Steenbergen

Alle teamindelingen jeugd seizoen 2017/2018 bekend

De indelingen van alle jeugdteams voor het volgende seizoen zijn bekend. Hieronder zijn de indelingen te raadplegen. Vanwege mogelijke mutaties (afmeldingen, overschrijvingen én aanmeldingen) is deze jeugdindeling nooit 100% zeker, maar volgens de jeugdcommissie zullen dit de teams voor seizoen 2017/2018 worden. Na avonden hard werken vindt u de indeling hier.

De selectietrainers komend seizoen zijn:
Niels Freekenhorst (JO19-1)
Marc van der Weegen (JO17-1)
Jeff Simon (JO15-1)
Wilbert Hagens & Ron de Hoog (JO13-1)

Het indelen van de teams is jaarlijks een complexe puzzel. Er zijn veel wensen van spelers en trainers/leiders, die niet altijd met elkaar te verenigen zijn. De belangrijkste opdracht voor de Jeugdcommissie is uiteindelijk dat alle spelers een plek krijgen in een team dat voldoende spelers en begeleiding heeft en dat zo goed mogelijk aansluit op spelplezier en niveau. Waar nodig is advies van de Technische Commissie gevraagd.

Mocht een speler of ouder/verzorger het niet eens zijn met de indeling, dan kan er een bezwaarschrift worden ingediend.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *